Menú

Plate-it

Precio

El juicio

Stocks

1 - 15 de 15
Plate-it

Plate It Plate-it moldes Madera, silicona, 3 piezas

 
Met de mallen en sjablonnen van Plate-it maak je unieke creaties op het bord. Met unieke symbolen en prachtige eyecatchers maak je ieder gerecht op professionele wijze af. Met de 3-delige set Wood…
39,99
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Plate-it moldes Madera, silicona, 3 piezas

 
Met de mallen en sjablonnen van Plate-it maak je unieke creaties op het bord. Met unieke symbolen en prachtige eyecatchers maak je ieder gerecht op professionele wijze af. Met de 3-delige set Wood…
43,99
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Moldes para decoración Plate-it 4 piezas Acero

 
De Plate-it garneerringen zijn perfect voor het cirkelvormig uitsteken van ingrediënen op het bord. Cake, steak tartaar, risotto of een dikkere purree steek je gemakkelijk uit met de garneerringen.…
39,90
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Moldes para decoración Plate-it 4 piezas Acero

 
De Plate-it garneerringen zijn perfect voor het cirkelvormig uitsteken van ingrediënen op het bord. Cake, steak tartaar, risotto of een dikkere purree steek je gemakkelijk uit met de garneerringen.…
39,90
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Moldes para decoración Plate-it 4 piezas Acero

 
De Plate-it garneerringen zijn perfect voor het cirkelvormig uitsteken van ingrediënen op het bord. Cake, steak tartaar, risotto of een dikkere purree steek je gemakkelijk uit met de garneerringen.…
39,90
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Moldes para decoración Plate-it 4 piezas Acero

 
De Plate-it garneerringen zijn perfect voor het cirkelvormig uitsteken van ingrediënen op het bord. Cake, steak tartaar, risotto of een dikkere purree steek je gemakkelijk uit met de garneerringen.…
39,90
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Moldes de silicona Plate-it infinity 3 piezas Gris

Met de mallen en sjablonnen van Plate-it maak je unieke creaties op het bord. Met unieke symbolen en prachtige eyecatchers maak je ieder gerecht op professionele wijze af. Met de 3-delige set…
38,95
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Moldes de silicona Plate-it infinity 3 piezas Gris

Met de mallen en sjablonnen van Plate-it maak je unieke creaties op het bord. Met unieke symbolen en prachtige eyecatchers maak je ieder gerecht op professionele wijze af. Met de 3-delige set…
38,95
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It 2 Cucharas de quenelle Plate-it Acero

Wil jij graag zelf van die mooie ovaalvormige bollen maken? Dit noemen we ook we quenelles. Met de quenelle lepels, large, van Plate-it maak je de mooiste bollen ijs of andere romige ingrediënten. Je…
37,90
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Plate-it cucharas de decoración Acero inoxidable, pack de 2

Decoreer gerechten en maak ieder bord creatief op met de decoratielepels van Plate-it. Je maakt met deze lepels indrukwekkende vormen, prachtige spiralen en je creëert met gemak sierlijke lijnen van…
36,99
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It 2 Cucharas de quenelle Plate-it Acero

Wil jij graag zelf van die mooie ovaalvormige bollen maken? Dit noemen we ook we quenelles. Met de quenelle lepels, large, van Plate-it maak je de mooiste bollen ijs of andere romige ingrediënten. Je…
37,90
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It 2 Cucharas de quenelle Plate-it Acero inoxidable

Wil jij graag zelf van die mooie ovaalvormige bollen maken? Dit noemen we ook we quenelles. Met de quenelle lepels, small, van Plate-it maak je de mooiste bollen ijs of andere romige ingrediënten. Je…
35,99
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Plate-it cucharas de decoración Acero inoxidable, pack de 2

Decoreer gerechten en maak ieder bord creatief op met de decoratielepels van Plate-it. Je maakt met deze lepels indrukwekkende vormen, prachtige spiralen en je creëert met gemak sierlijke lijnen van…
40,99
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It 2 Cucharas de quenelle Plate-it Acero inoxidable

Wil jij graag zelf van die mooie ovaalvormige bollen maken? Dit noemen we ook we quenelles. Met de quenelle lepels, small, van Plate-it maak je de mooiste bollen ijs of andere romige ingrediënten. Je…
35,99
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo
Plate-it

Plate It Plate-it cucharas de decoración Acero inoxidable, pack de 2

Decoreer gerechten en maak ieder bord creatief op met de decoratielepels van Plate-it. Je maakt met deze lepels indrukwekkende vormen, prachtige spiralen en je creëert met gemak sierlijke lijnen van…
40,99
1 tienda(s)
Leer más Precio más bajo